Для самих самих новачків :)

 

Для самих самих новачків :)

Monkey VaultВ цій стаття я опишу один з найпростіших ПК трюків, але навіть він уже вимагає неабиякої координації, високого стрибка та міцних м"язів живота. Коли починав, я вчився робити цей елемент тижня два. нехай це вас не лякає, мені просто не було де толком подивитися як він робиться, не було кому тикнути пальцем на мої помилки. Slouko наприклад навчився робити це на першому ж тренуванні. Такщо вперед і з піснею!.
Наскок. Перед цим положенням було десь два кроки розбігу. Штовхаюся я з тої ноги з якої мені зручніше, це не має великого значення.

1. Ось я в польоті наскоку. Руки уже попереду і "дивляться" на перилку висотою трішки нижче пояса. Саме таку висоту я вважаю оптимальною для науки Monkey Vault. Хоча його можна робити як на висоту вам по груди, так і просто на рівному місці зіскакуючи звідкісь.

2. Ось відбувся наскок на дві ноги. Відстань до перилки не велика, але і не впритул до неї. Руки вже на перилці.

3. Робимо сильний поштовх ногами. Поштовх Більше Вверх і трішки вперед.

4. Різко забираємо ноги максимально під себе і даємо поштовх руками вперед, ніби проносячи себе над перилкою.Наголошую що центр маси тіла вже за перилкою, очі дивляться куди приземлятися.

5. Всьо. Перила подолані. Руки ззаду підтримують рівновагу. Розкладаємся і випускаємо шассі для приземлення :)

6. У цьому прикладі приземленні пройшло на одну ногу а потім на другу для продовження руху. приземлятися спочатку треба все ж таки на дві ноги, залишаючи руки позаду як на фотографії.

А тепер кілька порад по навчанню цього трюку.
Якщо страшно відразу пробувати перелітати перилку, пробуйте спершу робити пів трюку, тобто наскок, руки на перилку, і застрибйте на першкоду. Для такої вправи краще використати не перилку а щось поширше, на що можна спокійно стати.
також гарно помагає в цьому випадку цікава вправа: берете тонеесенький патичок який досить легко ламається, і тримаєте його в обидвох руках. Стрибаєте через нього як через скакалку... робити не страшно, тому що патичок дійсно тоненький і легко зламається в випадку невдачі і ви не впадете.
Досвід приходить з часом. Якщо у вас кілька раз вийшло зробити манкі на якісь перешкоді, спробуйте на іншій не обов"язково більше високій, просто десь інде. Так досвід прийде швидше. Тренуйтеся.


Создан 19 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Le Parkour Рейтинг@Mail.ru Kat.RU -- webmasters make $$$ Rambler's Top100
GISMETEO.RU: погода в г. Донецк < VipIP.ru - Система активной рекламы (САР) Бегун платит мне за этот сайт Лучшая музыка от ЛаЖа совершенно бесплатно