Для самих самих новачків :)

 

Для самих самих новачків :)

DropСтаття про приземлення. Оскільки в стрибку найважливішим є те, як ви приземлилися (погано приземлився - отримав травму), то викладає мо саме цю статтю першою... Буде цікаво її почитати і простим людям, оскільки це робити має вміти кожен.
В статті описаний стрибок без інерції вперед, тому ролл виконувати вкінці можна звичайно ж але хіба для краси... приземлення тренувати слід саме так, але, зрозуміло, починати стрибати треба з висоти стільця, потім стола, а вже потім дуже поступово нарожчувати висоту :)


1. Ось я лечу щоб приземлитись :) , висота складає порядка 2,5-3 метра, оскільки внизу асфальт, ролл в футболці по асфальту робити трішки боляче, отож ми будемо вчитися приземлятися в цій статті поглинаючи всю енергію польоту ногами...


2. На цій фотографії, як бачите, я готуюся до приземлення, притримую рівновагу рукою, і напрямляю носки трішки вниз, оскільки перше торкання має відбуватися на носки, щоб амотризувати ними першу частину удару.


3. На цій фотографії видно, що перше торкання поверхні робиться носочком і плюсною, НЕ ЦІЛОЮ СТОПОЮ, взагалі правильність приземлення в більшій мірі визначається саме першим торканням, чим ТИХІШЕ ти приземлишся,тим правильніше в тебе вийшло. Якщо ти приземляєшся з звуками товарного поїзда, ти приземляєшся дуже неправильно, і з часом це вилізе на твоїх суставах, хребту і стопах ;) Вже потім, коли торкання відбулося для подальшої стабільності нога кладеться на всю поверхню.


4. На цьому кадрі в дію ідуть вже інші засоби поглинання удару, а саме колінні і бедрові сустави, які діють як амортизатори при їх згинанню, на наступних фотографіях видно як вони поступово згинаються і поглинають енегрію польоту.


5. Ось я вже майже повністю присів...


6. Коли колінні і бедрові сустави вже повністю зігнуті, черга іде до хребта, помітьте, як моя спина зігнута, також я притримую себе трішки руками, щоб не впасти вперед...


7. Хеппі енд :) Я живий здоровий після цього польоту :) Пам"ятайте, що досконалість досягається тренуваннями, НЕ СКАЧІТЬ ВІДРАЗУ З ВЕЛИКИХ ВИСОТ! Попробуйте спочатку зробити все по етапах просто підстрибнувши з місця, і далі нарощуйте потупово висоту. Уподобайте себе до ніндзя, які рухаються безшумно, як я вже казав найлегше визначити правильність вашого приземлення по шуму який ви видаєте в процесі. Тренуйтесь :)


Создан 19 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Le Parkour Рейтинг@Mail.ru Kat.RU -- webmasters make $$$ Rambler's Top100
GISMETEO.RU: погода в г. Донецк < VipIP.ru - Система активной рекламы (САР) Бегун платит мне за этот сайт Лучшая музыка от ЛаЖа совершенно бесплатно