Для самих самих новачків :)

 

Для самих самих новачків :)

Turn VaultTurn Vault


Як вже напевне ви прочитали в короткому описі елемент застосовується при подоланні висоти яка огороджена перилкою (наприклад балкон 2-го поверху, якщо стрибати просто щей через бар"єр перелітати ризику набагато більше ніж якщо зачепитися з другого боку бар"єруі тоді зістрибнути вниз). є кілька різних варіацій цього елементу, я показав найпростішу.

1. Стрибок. На цій фото варто звернути увагу на хват руками за перилку. Є опорна рука, на якій обертаємся і та, яку переставляємо при оберті далі. Так от опорна рука (в даному випадку права) при хваті має вже бути в тому положенні в кому вона має бути в кінці елементу. Стрибаємо сильно вверх і трішки вперед.

2. Коли ви вже над перилкою, то допоміжною (лівою в цьому випадку) рукою підкручуємо себе для того щоб обернутися на 180 градусів.

3. До всіх передом бути не можна :). Коли пройшла більша частина оберту, допоміжною рукою хапаємся далі за опорну і падаємо вниз на перилку щоб ногами впертися в неї.(Наступне фото).

4. Міцно тримаємся руками за перилку, амортизуємо ногами удар об паркан. Спочатку коли будете вчтися можете ставити ноги просто близько до паркана на землю.

5. Все. Вчепилися з другого боку. Уявляємо що під нами не земля а висота 3 метра і стрибаємо вниз %). Після цього робимо наступний Turn Vault.


Создан 19 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Le Parkour Рейтинг@Mail.ru Kat.RU -- webmasters make $$$ Rambler's Top100
GISMETEO.RU: погода в г. Донецк < VipIP.ru - Система активной рекламы (САР) Бегун платит мне за этот сайт Лучшая музыка от ЛаЖа совершенно бесплатно