Extra tricks

 

Extra tricks

Повний фрістайл. придумав щось нове та цікаве? Присилай міні відео, та опис трюку і він обов"язково тут з"явиться.SloukО-vault
або
"Эй, гражданина, ты туда не ходи, а то нога в башка попадёт - совсем мёртвый будешь"

Яке практичне застосування цього елементу? Ніяке (якщо ви, звісно, не хочете "лагідно" погладити когось ногою по голові, красиво перелетівши через парканець). Як виник? Відповідаю: в цьому елементі знайшов собі місце симбіоз моїх колишніх збочень в області бойових мистецтв та теперішніх збочень в області Паркуру. Що потрібно вміти для виконання? Нормальний стрибок з правої (лівої) ноги, міцну ліву (праву) руку, трохи координації, трохи пресу, трохи навиків нанесення бокового кругового удару ногою (в термінології карате - "маваши-гері", в термінології більш популярних на сьогоднішній день тайського боксу, кікбоксингу, французького боксу - "High-kick (Хай-кік)" ). Ви не володієте цим всім? Нічого, все одно спробуйте, дотримуючись подальших інструкцій, виконати елемент, але успіхів Вам не гарантую. Ну що, поїхали?! Чекайте, не їдьте ще нікуди. Я забув зауважити, що найкраще цей елемент виконувати через парканець (бажано стійкий) висотою, як мінімум, до поясу, як максимум - до грудей (хто зробить через щось вище, тому з таким стрибком слід серйозно задуматись над кар'єрою баскетболіста).
1. Забіг на стрибок (фото 1,2).
Зазвичай трапляється так, що перешкоду, схожу на паркан, ми зустрічаємо на своєму шляху, рухаючись до неї перпендикулярно (хто не вчив в школі геометрію, тому нічим не допоможу). Нам такий стан речей не підходить (ми ж не monkey збираємось робити), тому за кілька метрів до перешкоди зміщуємося по уявній дузі в напрямку цієї перешкоди (в кінцевому результаті ми повинні знаходитися боком до паркану). Див. фото 1,2. Зауважу, що на ілюстраціях присутні не всі кадри, тому не дивуйтесь різким переходам, а просто змоделюйте в своїй голові продовження випущеного з уваги руху (всі важливі моменти проілюстровані!!!).
2. Настрибування (фото 3,4,5,6).
Дуже важлива частина елементу. Стрибати слід з тієї ноги, котра далі від перешкоди (якщо паркан зліва від Вас, то стрибаєте з правої ноги і навпаки). Рука, котра ближча до перешкоди, в момент відштовхування вже повинна опиратися на неї, допомагаючи тим самим в стрибку. Стрибати слід практично вертикально вверх. Треба розрахувати стрибок так, щоб в момент найвищого свого положення тіло знаходилось саме над перешкодою, а не вже за нею (або, гірше, ще перед нею). Після відштовхування опорна нога повинна догнати свою сусідку, тіло знаходиться перпендикулярно до землі, бла-бла-бла, коротше, дивіться фото №6 і роздупляйтесь самі.3. Кульмінація (фото 7,8).
Нога, якою Ви відштовхувались, весь час вашого польоту доганяла свою подругу (маю на увазі іншу ногу), і тепер готова розпрямитись в красивому kick'у (ще раз гляньте на положення 6). Що ж, не зупиняйте її, продовжуйте рух. Більше того, це саме та мить, коли рух нашої ноги-героїні слід прискорити за рахунок кравцевого м'язу (він знаходиться над коліном) шляхом розгинання "нозі" в колінному суглобі і за рахунок повороту ноги в тазобедреному суглобі. Розумію, що це трохи тяжко сприймається, але в цьому вся родзинка елементу, тому уважно придивіться до фото 7,8. Зауважу, що весь цей час рука-героїня опирається на перешкоду, не дозволяючи Вам цим самим понівечити бідненький парканець своїм трейсерським хребтом.4. Оберт і приземлення (фото 9,10).
Далі щось коментувати практично немає сенсу, оскільки якщо Ви правильно виконаєте всі попередні інструкції, то все вийде само собою. Гарний мах ударною ногою буде запорукою того, що Вас буквально за долі секунди крутане на 360?. Основне тут - це приземлення, з чим може спочатку виникнути трохи труднощів. Ні в якому разі не можна приземлятися на одну ногу, бо в такому разі (якщо у Вас слабенький гомілкостоп) Вам доведеться на кілька місяців забути про Паркур, насолоджуючись прекрасною білизною гіпсу на нозі. Приземлення тільки на дві ноги!!! Якщо Вас і надалі сильно крутить, не опирайтесь цьому динамічному процесу, не намагайтесь встояти, а просто зробіть "рол". Надалі Ви призвичаїтесь і зумієте розрахувати силу маху ногою. Ага, ледве не забув. Не забудьте забрати опорну руку-героїню з поверхні перешкоди. Ви відчуєте коли це слід зробити (а якщо не відчуєте, то розтягнуті сухожилля - це ще не найгірший результат). Зрештою, перегляньте фото 9,10 - там, здається, все досить гарно видно.


Оце, здається, все. Звичайно, без перегляду відео буде трохи тяжко освоїти цей елемент, але тут справедлива формула: старання?працю?час=результат.
Тренуйтеся, не ламайтеся. Цьом-папа! Ваш SloukO.
P.S. Попса повинна вмерти!!!


Создан 19 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Le Parkour Рейтинг@Mail.ru Kat.RU -- webmasters make $$$ Rambler's Top100
GISMETEO.RU: погода в г. Донецк < VipIP.ru - Система активной рекламы (САР) Бегун платит мне за этот сайт Лучшая музыка от ЛаЖа совершенно бесплатно